Kdo jsem

Jsem sexuální alchymistka a tantrická domina. Mojí vášní je sexuální umění. Umožňuje mi pochopit sebe i ostatní, plně se projevovat a vyjadřovat mé touhy a emoce, rozvíjet se a uskutečňovat můj životní záměr – být šťastná. Porozumění vlastní sexualitě vnímám jako základní odpovědnost každého člověka.

Jaká jsem? Jsem přátelská a otevřená, ráda se bavím a potkávám s lidmi. Jsem empatická, tvůrčí a zajímám se o podstatu věcí. Přesto je u mě na prvním místě hravost. Mohu být velmi jemná, ale i dost tvrdá. Při hře dokážu velmi dobře vycítit potřeby druhých. Umím vytvořit takové prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně a uvolněně.

Jaká je moje orientace? Vzrušují mě muži i ženy. Ženám velmi dobře rozumím a dokážu se na ně skvěle napojit. Na mužích mě baví jejich odlišná sexuální energie a to, když ji umí přirozeně projevit.

Jaké mám zkušenosti s BDSM? 15 let si hraji, zkoumám a experimentuji s vlastní sexualitou, z toho 7 let s BDSM. Nejvíce zkušeností mám s dominantně – submisivními hrami, s přípravou a realizací scénářů, s výcviky a disciplínou, spankingem a bondážemi.